Polska Akcja Humanitarna – przykład wspaniałej inicjatywy społecznej

Działania prowadzone przez Janinę Ochojską w ramach inicjatyw Polskiej Akcji Humanitarnej imponują niezwykłym dobrem, ciepłem, wytrwałą i ciężką pracą oraz niesamowitym zaangażowaniem. Misiają Polskiej Akcji Humanitarnej jest niesienie pomocy pokrzywdzonym na skutek działań wojennych oraz katastof naturalnych. Polska Akcja Humanitana powstała w 1994 r. Od samego początku jest prowadzona przez Panią Ochojską.

Niezwykła pasja oraz duże zrozumienie dla współczesnych problemów związanych z brakiem odpowiedniej reakcji na krzywdę i cierpienie drugiego człowieka sprawiają, że działalność PAH-u jest doceniana na całym świecie. Organizacja Janiny Ochojskiej jest świetnym przykładem wspaniale poprowadzonej inicjatywy społecznej. Aktualnie organizacja zrzesza tysiące ludzi z całego świata. I choć skala problemów zdecydowanie przerasta możliwości nawet tak licznej grupy, to wszystkie działania podjęte przez Polską Akcję Humanitarną każą zmienić nasze podejście do kwestii pomocy drugiemu człowiekowi.

w dąbrówce przedszkole przedszkole dąbrówka zapraszamy do dąbrówki kulczyk sebastian Wygodne w użyciu baldachimy do procesji eucharystycznych