Jak wybierać drobne AGD?

Drobne AGD stanowi niezbędny element wyposażenia każdego domu. Trudno wyobrazić nam sobie codzienne życie bez takich udogodnień jak ekspres do kawy, elektryczny czajnik czy mikser.

Czym jednak kierujemy się przy wyborze tego rodzaju sprzętów do kuchni? Na jakie cechy powinniśmy zwrócić uwagę, żeby się nie zawieść? Zdarza się, że liczne funkcje konkretnego sprzętu bardzo przyciągają naszą uwagę. Chętnie dopłacamy za dodatkowe możliwości.

Okazuje się jednak, że nie zawsze są nam potrzebne. Jeśli rzadko działasz w kuchni, tylko od czasu do czasu pieczesz ciasto, raczej zrezygnuj z wszechstronnego robota kuchennego na rzecz prostego, znacznie tańszego miksera.

Nie musisz kupować ekspresu do kawy za tysiące złotych, jeśli w rzeczywistości pijasz kawę kilka razy w miesiącu lub chcesz przyrządzać ją tylko dla gości. W wyborze drobnego AGD do kuchni bardzo ważne jest też to, jak łatwe są do czyszczenia.

Jeśli kupujesz maszynkę do mielenia, którą wyciągniesz wyłącznie na święta, nie będzie dla ciebie miało to aż takiego znaczenia. Jeśli jednak zakładasz, że z nowej sokowirówki będziesz korzystać kilka razy w tygodniu, możliwość szybkiego wyczyszczenia sprzętu będzie miała dla nas ogromne znaczenie.

projektory dofinansowanie aktywna tablica www.art-dance-ekg.com