Jak działają poszczególne platformy edukacyjne?

Nowoczesne portale internetowe muszą być nie tylko bogate w treści, ale przede wszystkim w zabezpieczenia.

To właśnie stanowi podstawowe zadania w pracy administratorów, którzy odpowiedzialni są za to, aby nasze dane nie wyciekły do globalnej sieci bez naszej wiedzy i zgody.

Dodatkowo należy podkreślić, iż zdecydowana większość informacji i materiałów zgromadzonych na platformach e-learningowych jest objęta prawem autorskim.

Jak są one chronione? Spora część platform e-learningowych posiada podstawowe zabezpieczenia takie jak uniemożliwienie kopiowania tekstów.

Polega to na tym, iż prezentowany tekst jest zapisany jako zdjęcie lub nieodzowny element programu.

Dzięki temu ryzyko skopiowania drastycznie maleje, zwłaszcza wśród niedoświadczonych użytkowników.

Kolejnym zabezpieczeniem (niezbyt akceptowanym przez większość kursantów) jest ograniczenie czasowe licencji związanej z danym kursem.

Wadą tego rozwiązania jest to, iż osoba zamawiająca kurs może korzystać z niego przez określoną ilość czasu.

http://www.mtlumaczenia.pl/ukrainski rugby-feniks.pl program aktywna tablica